Yhteystiedot

Asuntovuokraus Avori LVV

Uudenmaankatu 19 B, 2. krs, 20700 Turku
Puhelin (02) 233 6960
Sähköposti info@avori.fi
Y-tunnus 1014938-6

Esittelytiedustelut sähköpostitse esittelyt@avori.fi
Liitä mukaan asunnon osoite, nimesi ja puhelinnumerosi.

 

Olemme auki arkisin klo 9 - 17

 

Jan Andersson
LKV, LVV
050 558 4086
jan.andersson@avori.fi

Ari Suovo
LKV, LVV
050 554 1558
ari.suovo@avori.fi

 

Mari Rannikko
LKV, LVV 
(02) 233 0242
mari.rannikko@avori.fi


Anni Lindfors
LVV
(02) 233 6960
anni.lindfors@avori.fi
 

Hanna Markela-Paasi
LVV
044 568 0062
hanna.markela-paasi@avori.fi


Charlotta Edelman
toimisto, esittelyt
(02) 233 6960
charlotta.edelman@avori.fi
 

Atte Vitikainen
esittelyt
(02) 233 0242
info@avori.fi


Karoliina Eklund
esittelyt
(02) 233 0242
info@avori.fi

 

 

Pysäköinti

Parkkipaikkoja löytyy sekä Kupittaankadulta talomme päädystä molemmin puolin katua että Itäisen Pitkäkadun varrelta.

 

Laskutus

Laskutusohjeemme löydät täältä.